چرا من نیاز به سایت دارم ؟

چرا من نیاز به سایت دارم ؟

از بین ۷.۶ میلیارد انسانی در روی کره زمین زندگی می کنند ، بیش از ۴ میلیارد آنها روزانه از بستر اینترنت استفاده می کنند و از هم جالب تر اینکه در کشور خودمان بیش از ۶۰ میلیون کاربر اینترنتی وجود دارد که روزانه ساعاتی از شبانه روز را برای اهدافی گوناگون ، مثل تفریح وسرگرمی ، اطلاع از آخرین خبر ها و حتی خرید کالا واجناس گوناگون مورد نیاز و .. استفاده می کنند.

حالا که درزمانی زندگی می کنیم که بازار اینترنت ایران داغ تر از قبل شده است ، چرا از این فضای پر بازدید استفاده نکنیم و برای خودمان یک وب سایت نداشته نباشیم ؟

چرا مگر داشتن یک وب سایت چه مزیتی دارد ؟

شما یک خیابان پر تردد و شلوغی را در نظر بگیرید که روزانه آدم های زیادی در سنین مختلف با سلایق وعلاقه های مختلف از آنجا عبور می کنند، وقتی یک سری به مغازه های آن خیابان بزنیم می بینیم که درآمد آنها نسبت به سایر خیابان ها بیشتر است . چرا ؟ چون مخاطبین بیشتری دارد .

پس جایی که مخاطب زیاد دارد ، طبیعاتا راه اندازی یک مغازه که نیاز مردم را برطرف کند ، یک امری منطقی وپول ساز است

چرا من نیاز به سایت دارم ؟

از نظر راکت مارکتینگ ،سه دلیل اصلی وعمده برای راه انذازی یک سایت وجود دارد که در ادامه برایتان توضیح می دهم:

دلیل اول : “یک کسب وکار آنلاین ۲۴ ساعته برای خودمان راه اندازی کنیم”

تا دیگر مشتریان ما منتهی به ۸ ساعت کار در ایام غیر تعطیلی نشوند ، بلکه در هر موقع از شبانه روز ، حتی در زمانی که ما در استراحت و خواب به سر می بریم ، سایت ما مثل یک کارمند وظیفه شناس برای ما بی وقفه کار کند .

۲- “خودمان ومحصولمان را به دیگران معرفی کنیم ”

از دیگر اهداف راه اندازی یک سایت ، معرفی خودمان ، محصولات ویا خدماتمان به جامعه هدفمان می باشد ، چراکه امروزه هر کسی می خواهد در مورد مساله ای تحقیق کند اول موتور جستجوی گوگل را برای اینکار انتخاب میکند و چنانچه سایتمان از سئو خوبی برخوردار باشد سریعا در نتایج اول گوگل قرار میگیریم و بهتر به مشتری خود معرفی می شویم .

۳-“تولید محتوا کنیم، مخاطب پیدا کنیم ، پول دربیاریم ”

آخرین دلیلی که میتوان برای راه اندازی یک سایت در نظر گرفت که روند خیلی از سایت های بزرگ وپرمخاطب ایرانی ها است  ، ارائه یک محتوای با ارزش ویا دراختیار قراردادن یک فضا و یا امکان رایگان در اختیار افراد است ، تا از بازدید آنها ترافیک سایتمان افزایش پیدا کند و از کنار همین بازدید ها تبلیغ کنیم .

راکت مارکتینگ با بهره گیری از بروزترین روش های طراحی وبرنامه نویسی سایت ، یک وب سایت با تمام امکانات مورد نظر کسب وکار شما را از مشاوره تا طراحی وراه اندازی وبعد از آن پشتیبانی رایگان ، می سازد ودر اختیارتان قرار میدهد.

آخرین دیدگاه‌ها

    بایگانی

    دسته‌ها

    • هیچ دسته‌ای پیدا نشد